Keskkonnaministeeriumi pressiteade jahimehe aastamaksu tasumise võimalustest

Keskkonnaministeeriumi pressiteade jahimehe aastamaksu tasumise võimalustest

 

KESKKONNAMINISTEERIUMI PRESSITEADE

31. mai 2013

 Alates 1. juunist saab jahipidamisõiguse eest tasuda pilet.ee kauduHomsest kehtima hakkavat jahipidamisõiguse tasu peavad maksma kõik jahimehed, ka välisriikide kodanikud, kes soovivad Eestis jahile minna. Tasuda saab internetimaksega,  mobiilimaksega või käsimüügipunktide kaudu. Informatsioon ja juhised tasumise kohta asuvad pilet.ee veebilehel.

 

Jahipidamisõiguse eest saab maksta sarnaselt harrastuskalapüügi eest tasumisega. Tasu aasta jooksul jahipidamise eest on 10 eurot. Jahipidamisõiguse tasu saab maksta www.pilet.ee portaalis – vasakul menüüs kategooria “Muu” alt leiab vastava lingi. Maksta saab mobiilselt või pilet.ee veebilehel ning käsimüügipunktides, mille loetelu avaneb ka pilet.ee kodulehel.  

 

One thought on “Keskkonnaministeeriumi pressiteade jahimehe aastamaksu tasumise võimalustest

Lisa kommentaar