Kodulehe korrastamisest ja atraktiivsemaks muutmisest

Kodulehe korrastamisest ja atraktiivsemaks muutmisest

Lugesin eelviimase Uudise alt Olevi kommentaari ja pean temaga nõustuma.

——————–

Tere!
Ma ei leidnud paremat kohta, kus arvamust avaldada. Või ei oska.
Ettepanek järgmine. Võtaks maha vanad uudised ja teated. Natuke imelik on mõnda asja lugeda. Ühtlasi vaataks üle liikmete nimekirja. Loodan, et mõistate, mida mõtlen.

Kõike ilusat.

Olev

———————–

Kas nüüd just kustutama neid postitusi peaks. Võibolla oleks targem kui need saaks kuidagi arhiveerida. On nende sisu siis mis ta on, aga ta on ikka tuleviksus natuke meie jahiseltsi ajalugu.

Omalt poolt lisan veel märkusena juurde, et lehe toimetamist peab aktiveerima! Me ei saa nõuda, et seltsi liikmed peaksid olema aktiivsemad lehe kasutajad. Küll saame lehte teha nii, et nende aktiivsus lehe kasutamisel tõuseks. Kui koduleht sisaldab aktuaalset ja operatiivset teavet, siis hakkab seltskond selle vastu ka huvi üles näitama.

16ndal augustil on jahiseltsi juhatuse koosolek. Arutusele tulevad sellised teemad.

  1. Lepingud .
  2. Küttimismahud
  3. Küttimine Matsalu RP
  4. Jooksvad küsimused

Teen ettepaneku jooksvate küsimuste all arutada ka kodulehe kasutamise ja atraktiivsemaks muutmise küsimust. Kui kellelgi on ettepanekuid, siis võiks neid selle uudise alla kommentaarina lisada. Ma loodan, et juhatus siiski seda kodulehte loeb.

Tõnis

Lisa kommentaar