Veelkord jahipidamisõiguse tasu maksmisest

Veelkord jahipidamisõiguse tasu maksmisest

Jutt siis sellest 10 eurost, mida iga jahimees peab aastas maksma. Ikka ja jälle kerkib esile mõni indiviid, kes teatab süüdimatult, et tema pole kuulnudki, et selline makse on vaja teha. Teised sellised on, kes ei tea, millal ta maksis ja millal makse otsa lõpeb, et uuesti maksta.

Kui puust ja punaseks, siis 1322*436*isikukood

Numbrile tuleb helistada, st valida number mobiiliekraanil ja vajutada vastavalt telefoni tüübile “Call”, “Yes”, “OK” vms. Kindlasti tuleb ära kuulata juhised ja vajutada pileti kinnitamiseks * (tärn), vastasel juhul piletit ei aktiveerita!

Süsteem vastab kõnele eesti keeles ja juhendab kasutajat pileti ostu kinnitamiseks. Pilet hakkab kehtima 1 minutilise viiteajaga alates ostmise hetkest.

NB! Otsemakset Ridango AS arveldusarvele ei aktsepteerita ning jahipidamisõigust ei tekitata. Palume kasutada õiguse soetamiseks selleks ettenähtud kanaleid.               

Kui siseneda pilet.ee keskkonda id-kaardiga, saab igaüks kontrollida oma jahipidamisõiguse tasu maksmist ja kehtivust. Kui maksta mobiiliga, saab seda teha nii, et makse lõppedes saadab operaator sinu mobiiltelefonile sõnumi ja tuletab sellega meelde, et makse saab läbi.

Veelkord kogu tekst mobiiliga maksmise kohta https://www.pilet.ee/cgi-bin/splususer/splususer.cgi?op=info&file=kuidasosta_mobiiliga.html

Mobiiliga

Mobiilioperaatorite m-makse (EMT, Elisa ja Tele2 klientidele)

Mobiilioperaatori vahendusel pileti ostmise teenusnumber 1322 on avatud EMT, Elisa ja Tele2 mobiilivõrkude kasutajatele.

Pileti ostmiseks vali oma mobiiltelefonilt number 1322*kood*isikukood / Ühiskaardi nr, kus:

  • “kood” tähistab ostetava pileti koodi. Võid valida nii meeldetuletusega (SMS-ga) kui meeldetuletuseta (SMS-ta) tüübi. Vaata ka piletite hindade ja koodide tabeleid (vali sobiv rubriik vasakust veerust)
  • “isikukood / Ühiskaardi nr” tähistab selle isiku isikukoodi või Ühiskaardi numbrit, kellele pilet ostetakse. Isikukoodile on võimalik osta ID-pileteid ja isikustatud Ühiskaardi olemasolul ka E-pileteid.

Numbrile tuleb helistada, st valida number mobiiliekraanil ja vajutada vastavalt telefoni tüübile “Call”, “Yes”, “OK” vms. Kindlasti tuleb ära kuulata juhised ja vajutada pileti kinnitamiseks * (tärn), vastasel juhul piletit ei aktiveerita!

Süsteem vastab kõnele eesti keeles ja juhendab kasutajat pileti ostu kinnitamiseks. Pilet hakkab kehtima 1 minutilise viiteajaga alates ostmise hetkest.

Teenustasud

Kasutajal on võimalik valida, kas osta meeldetuletuseta (SMS-ta) või meeldetuletusega (SMS-ga) pilet. Kui valida meeldetuletuseta pileti kood, lisandub pileti hinnale teenustasu 0.32 €. Kui valida meeldetuletusega pileti kood, lisandub pileti hinnale teenustasu 0.51 €. Viimasel juhul saadetakse mobiilile enne pileti lõppemist lühisõnum, mis tuletab meelde, et pilet on peatselt aegumas, ja soovitab osta uue pileti.

Tunnipiletite ning 1- ja 3- päeva pileti puhul saadetakse meeldetuletus 2 minutit enne pileti kehtivuse lõppemist. Ülejäänud pileti koodide puhul 2 päeva enne pilet kehtivuse lõppemist.

NB! Tunnipileti ostmisel ei saadeta ostu kinnituse kohta teavitust, lühisõnum saadetakse ainult 2 minutit enne tunnipileti lõppemist.

Tunnipileti korral lisandub teenustasu 0.32 €, olenemata piirkonnast. Tunnipiletit on võimalik osta vaid mobiiltelefoni vahendusel ning tunnipileti lõppemisel saadetakse pileti ostjale meeldetuletus SMS-ga.

Pileti ostmisel võib numbrist ka isikukoodi / Ühiskaardi nr ära jätta ja valida number kujul 1322*kood. Sel juhul seotakse pilet selle isikuga, kellele sellelt telefonilt viimati pilet osteti. Kui samalt telefonilt pole varem piletit ostetud, ütleb süsteem kasutajale vastavasisulise veateate.

Mobiiltelefoni vahendusel pileti ostmisel kontrollige oma m-konto seisu, et pileti ostmiseks oleks piisavalt krediiti, vastasel korral ei ole pileti ostmine võimalik.

Loe lähemalt isiklikust mobiilikontost.

Näide:

Mari-Liis Männik on üliõpilane ja soovib omale osta sooduspileti. Ta soovib saada ka meeldetuletuse kaks päeva enne pileti aegumist. Meeldetuletusega Tallinnas kehtiva 30 päeva sooduspileti kood on 225 (sobiva pileti valimiseks vaata piletite liigid ja hinnad Tallinnas või piletite liigid ja hinnad Tartus). Mari-Liisi Ühiskaardi number on 90000001903. Pileti ostmiseks valib ta oma mobiiltelefonil numbri 1322*225*90000001903 ja helistab sellele. Teenuse kinnitamiseks vajutab Mari-Liis mobiiltelefoni klaviatuuril * (tärn). Teenus vastab kõnele ja ütleb, et pilet on ostetud. Mari-Liis saab kaks päeva enne pileti aegumist meeldetuletava lühisõnumi. Kui Mari-Liis soovib ka edaspidi endale samalt telefonilt piletit osta, piisab sellest, kui ta valib numbri 1322*225. Teenuse kinnitamiseks vajutab Mari-Liis taaskord * (tärn). Iga piletiostuga võetakse Mari-Liisi kontolt maha vastava pileti hind ning kehtiv teenustasu.

Erinevatele isikutele ostetud piletite eest tasumine toimub tehingu sooritanud telefoni kontolt.

Lisa kommentaar